Menu

KLIMATYZACJE DOMOWE

KLIMATYZACJE DOMOWE

firma

Choć Polska leży w obszarze klimatu umiarkowanego, to jednak ostanie lata zaskakują wyjątkowo wysokimi i długo utrzymującymi się temperaturami powietrza, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Wydajność pracy w takich warunkach drastycznie spada, gorsza jest również jakość wypoczynku. Odpowiedzią na problemy z letnimi upałami są nowoczesne systemy klimatyzacji. Nasza firma pomaga w zaprojektowaniu optymalnego systemu wentylacji dla danego obiektu lub pomieszczenia, w wyborze właściwego sprzętu, w jego montażu i okresowej konserwacji. Trzeba pamiętać, że urządzenia klimatyzacyjne wymagają okresowego czyszczenia i prac konserwacyjnych. To wpływa na bezpieczeństwo i wydajność działania całego systemu. Klimatyzacje domowe mogą opierać się na przenośnych klimatyzatorach lub na urządzeniach stacjonarnych. Te pierwsze zwykle stosuje się w tych miejscach, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji stacjonarnej, zwykle w budynkach wielorodzinnych. Te drugie są urządzeniami bardziej wydajnymi w działaniu, częściej stosowanymi w domkach jednorodzinnych, gdzie nie potrzeba zgody spółdzielni lub wspólnoty na instalację klimatyzatora na elewacji budynku.

W dzisiejszych czasach klimatyzacja nie jest już traktowana jako luksus. Można ją powszechnie spotkać w lokalach, biurach, a nawet domach jednorodzinnych. Klimatyzacja zapewnia wygodę i komfort podczas dusznych, upalnych dni. Polega ona na wymianie powietrza w pomieszczeniu, co ma na celu utrzymanie żądanych warunków klimatycznych – temperatury, wilgotności powietrza.

mitsubishi_ samsung fujitsu

Zapraszamy do zakupu klimatyzacji w Instalcom . Zapewniamy także montaż klimatyzacji.

Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne Serwis komputerowy Informatyk Strony WWW Domofony , Napędy do bram , Anteny satelitarne , wzmocnienia GSM , programy dla firm, odzyskiwanie danych.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.