Menu

DOMOFONY WIDEODOMOFONY

DOMOFONY WIDEODOMOFONY

schemat-instalacj
Zajmujemy się instalacją, serwisem, modernizacją i sprzedażą systemów domofonowych  przeznaczonych do instalacji indywidualnych jak i obsługi całych bloków i osiedli.  Posiadamy w swojej ofercie systemy analogowe i cyfrowe, przewodowe jak i bezprzewodowe. wielożyłowe jak i przystosowane do montażu na instalacji dzwonkowej ( dwuprzewodowe).

Można zamówić u nas instalację sprzętu z jego dostawą, samą instalację lub sam sprzęt.
domofony wideodomofony

domofony wideodomofony

Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie podejmujemy się instalacji skomplikowanych i nietypowych rozbudowanych nie tylko o  kolejne monitory czy  unifony,  ale tez dodatkowe kamery monitorujące otoczenie budynku lub podjazd. Radiolinie, zamki szyfrowe i przyciski służące do otwierania furtki, bramy za pomocą pilotów. Integrujemy nasze systemy z systemami monitoringu, oświetleniem  czy umożliwiamy podgląd z kamery wideodomofonu na TV.
Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne Serwis komputerowy Informatyk Strony WWW Domofony , Napędy do bram , Anteny satelitarne , wzmocnienia GSM , programy dla firm, odzyskiwanie danych.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.